Total Diamond cup wheels (TAC2411151)
SKU: '6925582160239'
Apple Shopping Event
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
8.500 د.ا
100 in stock
100 in stock
18 People watching this product now!
  • Pick up from our store
To pick up today
Sat - Thurs
8:30AM - 7:30PM
  • Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
48 Hours
  • Free 7-Day Exchange
Payment Methods:
Description
TAC2411151
Diamond cup wheels
Diameter:115mm
Blade width:20mm
Arbor:22.22mm